Hakkımızda

2001 yılından bu yana üstün lezzet ve yüksek kalite anlayışımızı LUNCHBOX markası altında misafirlerimize sunuyoruz.

İlk şubemiz olan Güneşli’den başlayan yolculuğumuz emin ve güvenilir adımlarla günden güne büyümeye devam ediyor.

Planlı büyüme sürecimiz içerisinde şubelerimizi artırırken, bir yandan da franchising yoluyla LUNCHBOX lezzetini yaygınlaştırıyoruz.

Ne Yapıyoruz?


İtalya’dan Meksika’ya, Fransa’dan Uzak Doğu mutfağına kadar Dünya lezzetlerini Türk lezzetleri ile harmanlayarak sizlere sunuyoruz. Alanında uzman şeflerimiz tarafından hazırlanan özel tariflerle, en yüksek kalitedeki malzemeleri
buluşturup LUNCHBOX’a özgü lezzeti yaratıyoruz.

Ürün Kalitesi, Servis Kalitesi, Temizlik ve Hijyen kalitesini
daima en yüksek seviyede tutmak.


Bunlardan herhangi birinin eksikliği diğer iki kuralı da etkisiz hale getirmektedir. Başarı için bu üç kuralı aynı anda uygulamak gerekir, gıda sektörü birçok sektörde olduğu gibi tam bir takım işidir. Ve herkesin görevi birbirine bağlıdır. Bir personelin görevi en az bir yöneticinin işi kadar önemlidir ve gıda sektöründe hatanın telafisi olmadığının bilincindeyiz. İşte bu yüzden maksimum titizlikle işimizi yapmaya özen gösteriyoruz.NEYİ HEDEFLİYORUZ?


Ürün, servis ve hijyen kalitesini en üst seviyede tutarak ürün çeşitliliğini ulaşılabilir fiyatlarla misafirlerine sunan LUNCH BOX’ı yeni misafirleriyle tanıştırmayı hedefliyoruz. Sağlam temeller üzerine inşa edilmiş LUNCH BOX markası öncelikle Türkiye’nin dört bir köşesinde, ardından da yurt dışında yeni misafirleriyle buluşmak üzere hazırlanıyor. Sahip olduğumuz ilke, anlayış ve kalite seviyesini günden güne artırarak daha çok şubeyle, daha çok insanın hayatının içerisinde yer alabilmek için çalışıyoruz. Her nerede olursa olsun ismimiz duyulduğunda sadece iyi anılar biriktirdiğiniz bir lezzet diyarı olma hedefimize sizler sayesinde yaklaşıyoruz.
Son Söz

Sağlıklı beslenmek için lezzetten vazgeçmek, kaliteli hizmet için yüksek fiyatlar ödemek zorunda değilsiniz. Dünya mutfağının en seçkin örneklerini yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla sizlere ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor olmak bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır.

Kendimize ilke edindiğimiz en iyi hizmeti en uygun şartlarda sunma anlayışımızı her alanda yaygınlaştırmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu anlamda misafirlerimizin memnuniyeti, fikir, düşünce ve önerileri bizler için çok önemli. Her türlü konuda bizimle iletişime geçip düşüncelerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

Böylelikle merkezinde misafirlerimizin bulunduğu ortamımızı daha da iyileştirerek sizi ağırlayabiliriz.

Saygılarımızla,
LUNCHBOX