LUNCHBOX METROCITY VE MALTEPE PARK AVM'DE AÇILDI.
Lunchbox yeni şubeleriyle konfor ve lezzeti bir arada sunmaya devam ediyor...

LUNCHBOX MIGROS AVM VE BEYLIKDÜZÜ MARMARA PARK AVM'DE AÇILDI
Lunchbox Migros AVM ve Beylikdüzü Marmara Park AVM'de Açıldı.. Lunchbox yeni şubeleriyle konfor ve lezzeti bir arada sunmaya devam ediyor..

LUNCHBOX FORUM İSTANBUL AVM' de
AÇILDI !
LunchBOX yepyeni bir şube ile hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.Forum İstanbul AVM'de açılan yeni şubemizle sizlere kalite konfor ve lezzeti bir arada sunmaya devam ediyoruz...

Çorluda Yeni şubemiz Açılıdı !
LunchBOX Çorluda açılan yepyeni bir şube ile hizmet ağını genişletmeye devam ediyor ve sizlere daha kaliteli hizmet veriyoruz...

Bahçeşehirdeyiz !
Süzer bulvarında yeni şubemizde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz...

Ödül Törenimiz
LUNCHBOX ödüllere doymuyor. Ödül törenimizden görüntüler için tıklayınız...

 
LUNCHBOX kimdir ?

Şef Gıda Restaurant İşletmeleri olarak 2001 yılında LUNCH BOX adı altında Güneşli’deki ilk şubesi ile başladığı hizmet sektöründe hızlı bir atılım yaparak diğer üç şubesini 2004 yılının ilk yarısında Ataköy-Galleria, ikinci yarısında Güneşli'de ve 2007 yılının ilk yarısında Bahçeşehir'de açarak başarı grafiğini sürekli olarak yükselten, kendi sektöründe sayılı markalar arasında yerini almıştır.Anadolu yakasında ilk olarak Maltepe Park AVM ’de açarak şube sayısını şimdilik dokuza ulaştırmıştır.Çok yakın bir zamanda Mall Of İstanbul’da açılarak şube sayısı 2014 yılı ilk çeyreğinde 10 ‘a ulaştırılacaktır.
Halen dokuz şubesiyle ikiyüzelliden fazla çalışanı 350 m2 kapalı alan üzerine kurulu soğuk ve kuru depolama alanı günde 4.000 'den fazla müşteriye hem restaurant hemde paket servis olarak hizmet vermektedir.
2004 yılında atılımlarına yenilerini ekleyerek tüm şubeleri ile bilgisayarlı otomasyon sistemine geçiş yapmış ve tek bir merkezden yönetebilecek duruma gelmiştir.

LUNCH BOX dokuz şubesi ile dünya mutfağından derlenmiş 108 çeşit ürünü en yüksek kalitede fast alacarte servis ile 4.000 'den fazla müşterisine ulaştırmaktadır.
LUNCH BOX'ın Meksika,Amerika, Fransa, İtalya gibi ülkelerin kendine özgü ürünlerini Türk damak tadına ve lezzetine uygun hale getirerek ve bu ürünlerde en kaliteli malzemeleri kullanarak tüm müşterilerinin beğenilerini kazanmaya ve müşteri sayısını hızla artırmaya devam etmektedir

LUNCH BOX ilk şubesini açarken de onuncu şubesini açmak üzere hazırlıklarını yaparken de hep aynı amaç için çalışmaktadır. Kurumsal bir marka olmak LUNCHBOX firma sahibinden yöneticisine kadar bu sektörde deneyim ve tecrübe sahibi bir takım ile çalışmaktadır. Ve bu takımın LUNCH BOX çatısı altında toplanmasının en büyük amacı LUNCH BOX'ın kurumsal bir yapıya sahip olmasını sağlamaktır.

Sektörümüzdeki en büyük eksik (Büyük Yabancı Firmaların Dışında) Türk firması olarak çok az sayıda markalaşmış ve kurumsallaşmış firma olması, bu nedenden dolayı bu eksikliği misyon edinerek ve üç altın kuralımızı unutmadan sağlam adımlarına LUNCH BOX logosu altında ilerliyoruz


Üç Altın Kuralımız;
Ürün Kalitesi
Servis Kalitesi
Temizlik ve Hijyen kalitesini daima en yüksek seviyede tutmak

Bunlardan herhangi birinin eksikliği diğer iki kuralıda etkisiz hale getirmektedir. Başarı için bu üç kuralı aynı anda uygulamak gerekir, gıda sektörü birçok sektörde olduğu gibi tam bir takım işidir. Ve herkesin görevi birbirine bağlıdır. Bir personelin görevi en az bir yöneticinin işi kadar önemlidir ve gıda sektöründe hatanın telafisi olmadığının bilincindeyiz. İşte bu yüzden maksimum titizlikle işimizi yapmaya özen gösteriyoruz.
LUNCH BOX konsept olarak dünya mutfağı üzerine hizmet vermektedir ve bu hizmetleri Bahçeşehir KC AVM, Güneşli 212 AVM , Çorlu Kılıçoğlu Plaza , Levent Metrocity AVM , Bakırköy Capacity AVM , Bayrampaşa Forum İstanbul AVM ,Beylikdüzü Migros AVM , Beylikdüzü MarmaraPark AVM , Maltepe Park AVM ve çok yakında Mall Of İstanbul şubesiyle on şubemizde hizmet vermekteyiz. Meksika mutfağından İtalyan mutfağına Amerikan mutfağından Fransız mutfağına kadar dünyanın dört bir yanından özenle seçerek hazırladığımız yemeklerimiz ile kendi sektörümüzdeki liderlerden biriyiz. Servisten kaliteye temizlik ve hijyenden müşteri memnuniyetine kadar tüm konularda bilinçli bir kadro ile çalışmaktayız.
Hedefimiz hizmet verdiğimiz şubelerimizde elde ettiğimiz başarıyı yeni şubelerde yeni misafirlerle tanıştırmak ismimiz, markamız ve hizmet kalitemiz ile bulunduğumuz mekanların bilinirliğini ve tanınırlığını artırmaktır.

 

Vizyonumuz

LUNCH BOX ürünlerini oluştururken tecrübe ve bilgi birikimleri doğrultusunda aynı zamanda müşteri istekleri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çok geniş bir ürün yelpazesi hazırlamıştır.Bu ürünlerin kategorileri aşağıdaki gibidir;

Çorbalar, Kahvaltı Seçenekleri, Pizzalar, Sandwicler, Burgerler, Salatalar, Makarnalar, World Cuisine, Sea Cuisine, Fajitas, Wraps, Crepler, Başlangıçlar, Tatlılar

Neden bu kadar çok ürün seçeneği?

Çünkü toplumumuz artık bir restauranta gittiğinde bir yada bir kaç alternatif yemekten sonra farklılık arayışına gidiyor. Bu farklılık arayışını etkileyen faktörler kişinin sağlığı (Diyet, Hastalık vb.) alışkanlıkları ve değişik lezzetler arayışıdır. Özellikle kalabalık olarak gidilen yemeklerde herkesin farklı istekleri olabiliyor. Bu isteklerin tamamını karşılayabilmek ve memnuniyeti sağlamak için böyle geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermeyi seçtik.
Tabi ki bu ürünleri hazırlarken LUNCH BOX hijyene de sonsuz bir özen göstermektedir. (Mutfakta takılan boneler ve servis eldivenleri , eldiven kulanılmayan alanlarda ellerin sık sık sanitize edilmesi personelin belirli aralıklarla sağlık kontrolunden geçirilmesi vb.)
Ürünlerin üretim ve son kullanma tarihlerinin kontrol altında tutulması uygun saklama ve stoklama koşullarına uyulması kalitenin korunmasındaki en önemli ve LUNCH BOX'ın özenle uyduğu faktörlerden bazılarıdır.

Son Söz

Sağlıklı beslenmeye önem veren yemek yemenin keyfini bilen tüketiciler için LUNCH BOX kalite standartı çeşitliliği ve lezzeti ile bu güne dek hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bu hedeflerimiz her zaman daha ileri giderek kaliteli ürün, kaliteli mekan, kaliteli hizmeti, hijyenik ortam ve kurumsallık içerisinde Türkiye’de yayılarak güçlü ve sağlıklı bir marka olmaktır.

Saygılarımızla,
LUNCHBOX

 
 
 
LunchBOX all the time | Tasarım ve Uygulama  A4 Grafik 
Google+